Giriş 12 Ağustos
Çıkış 13 Ağustos

Düğünler

EN BÜYÜK MUTLULUĞU WOW’DA YAŞA!

WOW Istanbul, tüm düğün ve davet organizasyonları için İstanbul’un en büyüğü olan 3.108 m2 alana sahip, tamamı kolonsuz ana salon ve birbirinden farklı büyüklükteki 16 toplantı salonu ile 100 kişiden 2.000 kişiye kadar hizmet verebiliyor.

8,6 metre yüksekliğine sahip ana salon, kolonsuz yapısı ile hayal gücünüzün doruklarında bir süsleme, dekorasyon ve show imkânını sizlere sunuyor.

WOW Istanbul, salonlarının büyüklüğü ve çeşitliliğinin yanı sıra ödüllü şefleri ve donanımlı servis ekibi ile karşılama kokteyli, düğün yemeği, show cake, düğün pastası ve bu unutulmaz geceyi lezzetli kılacak tüm ikramları konuklarınıza sunabiliyor.

WOW Istanbul, düğün öncesi için aile yakınlarının kullanımına özel bir hazırlık odası ve düğün sonrası için de sürprizlerle dolu bir balayı odasını çiftlerin kullanımına sunuyor.

Üstelik düğün organizasyonlarını WOW Istanbul’da gerçekleştiren çiftler ilk evlilik yıldönümlerinde Türk ve dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan Restaurant Mezzanine’de ücretsiz ağırlanıyor.

Alternatif fiyat ve seçeneklere sahip düğün paketleri, rüyalarınızı süsleyen o geceyi yaşatmak için WOW Istanbul’da sizleri bekliyor.