ورود
23
October
خروج
24
October

منوی هتل

به هتل WOW استانبول خوش آمدید

درست کنار فرودگاه آتاترک و مرکز همایش ها و نمایشگاه های CNR قرار گرفته است.

در مرکز دنیا، در اوج تکامل!

هتل wow استانبول در موقعیت بی نظیر در نزدیکی فرودگاه آتاترک استانبول، مرکز تجارت دنیا در استانبول، مرکز نمایشگاه ها و کنگره و همایش های استانبول و CNR Expo Center می باشد. این هتل با اتاق هایی که با دقت و حساسیت فراوان دکور شده است و با محیط مدرن خود، همه چیز که باید یک هتل 5 ستاره داشته باشد را در بر می گیرد.

 

رستوران Mezzanine که برترین غذاهای آشپزخانه ترکیه و دنیا را سرو می کند و با محیط شیک و پرسنل ماهر آشپزخانه فضایی متفاوت ایجاد می کند، در این هتل لوکس موجود می باشد.

 

استخر فوق العاده موجود در طبقه آخر هتل WOW استانبول که با شیشه مسقف شده است، سالن ورزش، حمام ترکی، سونا، سالن ماساژ، اسپا و ویتامین بار همگی دارای هر چیز مورد نیاز برای یک زندگی سالم می باشد.

 

طبقه Excutive دارای مکان های ویژه برای مراسم ویژه، جلسات و کنفرانس ها با بوفه های نوشیدنی و خوراکی متفاوت در انتظار میهمانانی می باشد که خواهان دریافت خدمات متمایز می باشند.

 

هتل WOW استانبول با نزدیک بودن به نقاط مهم استانبول جلب توجه می کند. این هتل علاوه بر نزدیک بودن به بندر آتاکوی، بندر باکرکوی و مراکز مهم دریایی، به مراکز خرید مهم از جمله گالریا، مرمره فروم، کاپاسیتی، ایرپورت، فلای اینبودن به نقاط مهم استانبول جلب توجه می کند. این هتل علاوه بر نزدیک بودن به بندر آتاکوی، بندر باکرکوی و مراکز مهم دریایی، در فاصله چند دقیقه ای با مراکز خرید مهم از جمله گالریا، مرمره فروم، کاپاسیتی، ایرپورت، فلای این، کاروسل، استار سیتی و ا پلاس آتاکوی قرار گرفته است.

 

هتل WOW استانبول هم در مرکز استانبول و هم در مرکز فعال ترین مراکز تجارت استانبول قرار گرفته است. این هتل با کیفیت و آرامش خود در انتظار شما میهمانان گرامی می باشد.

 

 

ادامه را بخوان کمتر بخوان

ویژگی های هتل

هتل WOW استانبول دارای تعداد 56 اتاق executive می باشد که با دقت و حساسیت فراوان دکور شده است و همچنین تعداد 3 سوئیت و تعداد 216 اتاق استانداردمی باشد که لوکس و آرامش 5 ستاره را اکاملا" دارا می باشد.

در هتل WOW استانبول یک طبقه مخصوص به نام "طبقه Executive"د وجود دارد که با دقت و حساسیت فراوان تهیه شده است. همچنین 56 عدد اتاق موجود در قسمت Executive Lounge در انتظار میهمانان خود می باشد.

اتاق خواب، سالن و نشیمن طراحی شده در سوئیت ها برای میهمانان ویژه، بسیار راحت و مدرن می باشد.

هتل WOW استانبولکافی شاپ و رستوران ها، گزینه های سرگرمی، کلوب سلامت، استخر سرپوشیده دارای بام شیشه ای موجود در طبقه آخر و سالن های جلسه در ابعاد مختلف نیاز میهمانان به اقامت، لذت، سرگرمی و دعوت را به صورت کامل برآورده می سازد.

ادامه را بخوان کمتر بخوان
اتاق استاندارد
اتاق Executive
سوئیت کینگ کرنر
سوئیت گراند دلوکس
کلاب سلامت

پیشنهادات ویژه

نظریات شما برای ما مهم است

کلیه پیشنهادات را مشاهده کن

به اول برگرد