Giriş 12 August
Çıkış 13 August

WOW Istanbul Hotel Sağlık Kulübü

Hotelimizde havuz, Spa, hamam ve daha fazlası ile dinlenin

Bedeninize rahatlık, ruhunuza tazelik!

15. katta tavanı camla kaplı kapalı yüzme havuzu, Hamam, Buhar Banyosu, Masaj Odaları ile  günün geri kalanı için enerji toplayın. Otel misafirlerimize SPA girişi ücretsizdir.

Haftanın her günü 07:00 – 23:00

WOW İstanbul Hotel Sağlık Kulübü son teknoloji ürünü kardio cihazları ve fitness ekipmanları, kişiye özel hazırlanan egzersiz programları, 15. katta bulunan kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, buhar banyosu ve profesyonel kadrosu ile size çok özel bir rahatlama deneyimi sunuyor. Masaj terapistlerinin uyguladığı aromaterapi, bali, sırt, refleksoloji, yüz, medikal, Thai, İsveç, bal yüz, bal sırt, sıcak yağ, light reiki, lenf drenaj, taş terapi, dörtel ve sultan masajları gibi çok sayıda masaj çeşitleri, güzellik ve bakım terapileriyle kendinizi şımartabilirsiniz.

Vitamin Bar ise taze meyve suları, özel çaylarıyla Sağlık Kulübü’nde ter atan misafirlerimizin spor ya da bakım sonrası zinde kalmalarını sağlıyor.
Sağlık Kulübü’yle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve üye olmak için 0 212 468 50 00 numaralı telefondan 5140'ı arayabilirsiniz.

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü