Giriş 12 August
Çıkış 13 August

Welcome to Mezzanine Restaurant!

WOW Istanbul Hotel'de her yemek bir ziyafet

WOW Istanbul Hotel’in alanında ödüllü mutfak ekibi, hem konaklamalı misafirlerine hem de fuarlar ve kongrelerle İstanbul’u ziyaret eden tüm misafirlerinin damaklarını Türk, Akdeniz ve dünya mutfaklarından özenle seçtikleri tariflerle şenlendiriyor.
Restaurant Mezzanine hem kahvaltıda hem de gün boyunca zengin menüsü ve leziz yemekleriyle sizleri bekliyor.Günün yorgunluğu, keyifli atıştırmalıkları ve zengin içecek seçenekleriyle Lobby Bar’da atılıyor.

Restaurant Mezzanine

Maharetli ve deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı her damak zevkine hitap eden zengin mönüsü ve şık dekorasyonu ile Restaurant Mezzanine sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi ziyafete dönüştürüyor.

Lobby Bar

Seçkin ortamı ve alkollü-alkolsüz tüm içeceklerin bulunduğu mönüsü ile Lobby Bar; günün her saatinde keyif alacağınız bir ortam sunuyor. 

Choppers Point Istanbul

Özgürlüğün tadını çıkaranlar, yeni ve lezzetli tatlar arayanlar, dostlarla birlikte eğlenmek aynı anda Türkiye’nin ilk korumalı motosiklet spor giyim markası The Biker Jeans Company’de alışveriş yapmak isteyenler için vazgeçilmez adres...