Giriş 12 August
Çıkış 13 August

Lütfen WOW Istanbul Hotel'deki deneyiminizi bizimle paylaşın

Görüşleriniz bizim için önemli

"WOW!"

Mükemmel konum, görülecek ve yapılacak bir sürü şey. Mükemmel hizmet ile kaliteli otel! Yeniden kalmak için sabırsızlanıyorum. Personel oldukça kibar ve dikkatli. Atatürk Havalimanına kolay ulaşımın yanı sıra birinci sınıf hizmet arıyorsanız bu otelde kalmalısınız.

Alan E, Tripadvisor

"WOW Istanbul mükemmel konum"

Bu harika otelde kahvaltı zengin ve lezzetli, özellikle de Yavuz ve Fevzi beyler oldukça konuksever. Kendilerine teşekkür ederim. Ayrıca ön büro elemanlarına da teşekkür ederim. Oldukça yardımsever ve kibarlar. Vaktiniz varsa 15. kattaki sağlık kulübünü de ziyaret edin.

Khalil A, Tripadvisor

"Çok iyi otel ve personel oldukça güler yüzlü"

Biz bir seyahat acentesiyiz. İstanbul'daki tüm oteller ile çalışıyoruz.. WOW hotel ile de.. yakın zamanda müşterimiz odalardan birinde bazı kıyafetlerini kaybetmiş. otel ile irtibat kurduk.. oldukça kibar bir yaklaşım ile bize ve müşterimize kıyafetlerin İsrail'e herhangi bir ücret ödemeden geri gönderilmesi konusunda yardımcı oldular. çok memnun olduk & bu otel ile yeniden çalışmayı dört gözle bekliyoruz

nanaelieaboud, Tripadvisor

"Oldukça konforlu bir durak"

Havalimanına yakın bu konforlu otelde kısa bir mola verdik. Eski şehre ulaşım toplu taşıma ile oldukça kolay. Havalimanı servisi mevcut ve personel oldukça yardımsever ve güleryüzlü.

İmmaterialman, Tripadvisor

"Beş yıldızlı WOW Hotel Istanbul'da Bir Gecelik Konaklama"

Wow Hotel'de daha önce kalmıştık.Otelin konumu daha iyi olamazdı! Havalimanına birkaç dakika uzaklıkta. Her yarım saatte bir ücretsiz servis mevcut ve tam geliş katının karşısında duruyor. Otel resepsiyon personeli oldukça yardımsever ve güler yüzlü. Odalar geniş ve yataklar rahat. Kahvaltı --- hem sıcak hem soğuk mükemmel yemek çeşitleri mevcut. İnternet iyi.

EDWINAGREENWOOD, Tripadvisor

Havalimanına yakın temiz ve konforlu otel'

Havalimanına 800 metre mesafede temiz ve konforlu bir otel, yürüyerek gidebilir ya da her 30 dakikada bir kalkan servisi kullanabilirsiniz ya da 5 euro civarı bir ücret ile taksiden yararlanabilirsiniz. İngiltere'ye dönüşte sadece bir gece kaldık, bir havalimanı oteli için oldukça iyi. Karşıda Choppers Point isimli güzel bir steak house bulunuyor, otel ile bağlantılı, böylece yemeği odaya getirebilirsiniz, küçük bir bowling alanı ve büyük ekran TV mevcut.

Daza1964, Tripadvisor