Giriş 12 August
Çıkış 13 August

İş dünyasının kalbinde 5 yıldızlı konaklama

Lüks bir Aile Dostu & iş gezisi konaklaması için!

WOW Istanbul Hotel özenle dekore edilmiş 56 executive, 3 suit ve 216 standart odası ile standartlar üstü bir kalite ve konforu yaşatmak için siz değerli misafirlerini bekliyor.
Aile dostu Otelimiz kongre, toplantı, fuar ve diğer tüm organizasyonlar için İstanbul’da bulunan misafirlerinin yanı sıra aileler için de oldukça güvenli ve rahat bir konaklama sunuyor.

WOW Istanbul Hotel’in tüm oda çeşitlerinde ise yatak başlarında bulunan tek bir tuşa basarak odanın ışık, ısı, kat hizmetleri ve mini bar sistemini kontrol edebilme lüksü sizleri bekliyor.

Standart Oda

WOW Istanbul Hotel’de rahatlığınız için her ayrıntının düşünüldüğü, 5 yıldız konforuna dair tüm donanımlara sahip tam 216 standart oda bulunuyor.

İtibaren 70 € / gece
Rezervasyon Yap

Executive Oda

WOW Istanbul Hotel’de kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlere özel olarak hazırlanan ve “Executive Kat"ta yer alan tam 56 Executive Oda, lüks dekorasyonu, ayrıcalıklı servisleri ile sizleri bekliyor.

İtibaren 115 € / gece
Rezervasyon Yap

Suit Oda

Konfor ve ihtişam sizin için bir yaşam stiliyse, doğru adres WOW Istanbul Hotel’in maksimum konfor tutkunları için özenle hazırladığı suit odalar.