Giriş 12 August
Çıkış 13 August

WOW Istanbul Hotel’e Hoş geldiniz

Fuar Merkezlerinin yanı başında

Dünyanın merkezinde, kusursuzluğun zirvesinde!

WOW Istanbul Hotel, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Center gibi ticaret ve fuar merkezlerinin yanı başında, özenle dekore edilmiş odaları ve parıltılı ambiyansı ile 5 yıldızın tüm lüksünü barındırıyor.

Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin yemeklerin servis edildiği ve şık atmosferi ve maharetli mutfak ekibi ile fark yaratan Mezzanine Restaurant da lüks otelimizde bulunmaktadır.

WOW Istanbul Hotel'in çatı katında yer alan ve tavanı cam ile kapatılmış mükemmel havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, masaj salonu, spa ve Vitamin Bar'ı ile sağlıklı yaşam için gerekli her şeye sahip.

İçerisinde özel davetlere, toplantı ve konferanslara olanak sağlayan alanları ve yiyecek-içecek ikram büfeleri ile Executive kat ise ayrıcalıklı hizmet almak isteyen misafirleri bekliyor.

WOW Istanbul Hotel, İstanbul’un önemli yaşam merkezlerinin de odağında ve Ataköy Marina, Bakırköy Limanı gibi önemli deniz merkezlerinin yanı sıra Galleria, Marmara Forum, Capacity, Airport AVM, Flyinn AVM, Carousel, Star City ve A Plus Ataköy AVM gibi alışveriş merkezlerine de sadece birkaç dakika mesafede bulunuyor.

Türkiye’nin ve İstanbul’un en hareketli ticaret ve yaşam merkezlerinin çekim noktası olan WOW Istanbul Hotel, lüksü, konforu ve ihtişamıyla siz değerli misafirlerini bekliyor.

Otel özellikleri

WOW Istanbul Hotel özenle dekore edilmiş 56 executive, 3 suit ve 216 standart odası ile 5 yıldızın tüm lüksünü barındırıyor.

WOW Istanbul Hotel'de özenle hazırlanan ve ayrıcalıklı hizmetleri ile “Executive Floor” ve Executive Lounge'da yer alan 56 oda misafirlerini bekliyor.

Misafirler özel olarak tasarlanmış suit odalarda, özel olarak tasarlanmış yatak odası ve oturma gruplu salondan oluşan bölümlerde maksimum konfor ile konaklama lüksünü yaşayacak.

WOW Istanbul Hotel kafe ve restoranları, eğlence seçenekleri, sağlık kulübü, çatı katında yer alan cam tavanlı kapalı yüzme havuzu ve farklı ölçülerde toplantı salonları ile misafirlerinin konaklama, lezzet, eğlence ve davet ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılıyor.

Standart Oda

Executive Oda

Suit Oda

Konaklama

Standart Oda

WOW Istanbul Hotel’de rahatlığınız için her ayrıntının düşünüldüğü, 5 yıldız konforuna dair tüm donanımlara sahip tam 216 standart oda bulunuyor.

İtibaren 55 € / gece
Rezervasyon Yap

Standart Oda

Standart Oda