Giriş 12 Ağustos
Çıkış 13 Ağustos

İstanbul'da Davet & Etkinlik Organizasyonu

Her etkinlik unutulmaz bir anı

WOW Istanbul, ulusal ve uluslararası birçok kongre, konferans, düğün ve davete her yıl ev sahipliği yapıyor.

Ayrıca WOW Istanbul Hotel’in hemen yanında bulunan CNR Expo ve İstanbul Fuar Merkezi gibi fuar alanlarında İstanbul Mobilya Fuarı, Avrasya Boat Show, İstanbul Takı Fuarı, Premire Vision, Sea Food Istanbul, Aymod Ayakkabı, Moda Fuarı, Uluslararası Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı, IDEX Fuarı, Ibatech Fuarı, Avrasya Asansör Fuarı, Sodex Fuarı, Ev Tekstil Fuarı, Aysaf Fuarı, Ankomak, Worldfood İstanbul, Ipack Fuarı, Private Label Fuarı, Hostech by Tusid Fuarı,Müsiad, Fesba Avrasya Fuarı gibi dev fuarlar gerçekleştiriliyor. Bu fuarlara katılan tüm ziyaretçi ve katılımcılar da hem konaklama hem de toplantılar için WOW Istanbul’un avantajlı dünyasından faydalanıyorlar.

WOW Kongre Merkezi, ticaret ve iş dünyasının yanı sıra tüm düğün, kutlama ve galalar için de çeşitli salon alternatifleri ve catering seçenekleriyle en ihtişamlı organizasyonlara imzasını atıyor. 

Konferans otellerimiz ayrıca Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü ve yılbaşı gibi günlere özel organizasyonla binlerce insana mutlu ve unutulmaz anlar yaşatıyor.