Giriş 12 Ağustos
Çıkış 13 Ağustos

WOW Kongre Merkez’ine Hoş geldiniz

İstanbul’un en büyük konaklamalı toplantı tesisi

WOW Kongre Merkezi ulusal ve uluslararası kongreler, şirket toplantıları, ürün tanıtım, bayi toplantıları, fuar, düğün gibi organizasyonların yapılabildiği, 4 yıldız WOW Airport Hotel ve 5 yıldız WOW Istanbul Hotel’leriyle entegreli kongre merkezidir.

WOW Kongre Merkezi İstanbul’un en büyük konaklamalı toplantı tesisidir. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi gibi ana ticaret ve fuar merkezlerine yakın bir konumda yer almaktadır. Fiziki büyüklüğünün yanı sıra, WOW Kongre Merkezi her yıl düzenlenen ve ziyaretçilerin hafızalarında iz bırakan bir çok kongre, toplantı, kutlama ve davet ile alanında en deneyimli ve kalifiye ekibe sahiptir.

WOW Kongre Merkezi Özellikleri

Türkiye'nin En Nadide Salonları

Teknik altyapısı, salon sayısı, yüksek konaklama kapasitesi ve konumu WOW Kongre Merkezi'nde organizasyon sahiplerine bir çok operasyonel avantaj sağlamaktadır.

WOW Kongre Merkezi 6.500 m² toplantı alanı, 16 toplantı salonu, 6.000 kişi kapasitesi ve 635 oda sayısı ile İstanbul’un en büyük konaklamalı toplantı tesisidir. İki bloktan oluşmaktadır.

A Blok’ta 3.108 m² alanı ile İstanbul’un en büyük toplantı salonu unvanına sahip Safir Salonu ile birlikte Artemis, Zeus, Keops, Babil, İskenderiye ve Rodos salonları bulunmaktadır.

Wow İstanbul Hotel 2022

Wow Airport Hotel 2022

İstanbul'un En Büyüğü

Tamamı Kolonsuz Safir Salonu

WOW Kongre Merkezi'nin İstanbul'un en büyüğü olan Safir salonu 3108 metrekare alanı ile "büyük amaçlar" için tasarlanmıştır.