Giriş 12 August
Çıkış 13 August

WOW Airport Hotel Sağlık Kulübü

WOW SPA'da kendinize hak ettiğiniz değeri verin!

EŞSİZ DOKUNUŞ

Ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatan terapiler sunan WOW Spa, Doğu ve Batı kültürlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. WOW Spa size, pozitif ve negatif çakralarınızın açıldığı, sınırsız rahatlama hissi yaşayacağınız bir deneyimle, lüksün mistik cazibesini sunar.

Bırakın bu ruh sizi sarsın, kelimelerle anlatamayacağınız bir deneyimi WOW Spa size yaşatsın…

HAMAM HAKKINDA GENEL BİLGİLER

 Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan hamamın sağlığımıza faydaları oldukça fazladır. Eski dönemlerden beri kadınların güzellik sırları bu hamamlarda gizlidir.

Sıcak su ve buharın etkisi ile gözenekler yumuşar ve açılır, bu sayede cildiniz ölü derilerden kurtulur ve daha fazla oksijen alır. Hamam stresi azaltır ve zihninizi dinginleştirir. Aynı zamanda lenf sistemini güçlendirir, sinüslerin de açılmasına etki eder.

Vücudunuzdaki toksinlerin atılmasını sağlayarak metabolizmayı ve kan dolaşımını hızlandırıp yağ yakımına yardımcı olur.

WOW Airport Hotel'in 1. katında yer alan WOW Spa, her gün 12.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İSVEÇ MASAJI

İsveç masajı, 1812 yılında İsveçli doktor Per Hendrik Ling tarafından geliştirilen tekliğe dayalıdır. Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj; kan dolaşımını arttırır, hücre ve dokuları canlandırır, aynı zamanda kas gerilimini azaltarak rahatlama sağlar.

AROMATERAPİ MASAJI

Özel olarak hazırlanan dört farklı yağdan birisi tercihinize göre kullanılır. En aromatik ve rahatlatıcı masajımızdır. Darbe ve akupressur tekniklerinin kombinasyonu ile uygulanır. Böylelikle kullanılan doğal yağlarda bulunan iyileştirici maddelerin cildinize nüfuz etmesi ve size rahatlama ve gevşeme hissi vermesi sağlanır. Kesin bir jet-lag toniği.

GELENEKSEL BALİ MASAJI

Değişmeyen geleneklerden etkilenen özgün bir masaj tekniği… Bu terapide, terapist, gerilimi azaltmak, kan akışını artırmak ve kaslarınıza rahatlatıcı dalgalar göndermek için avuç basıncı ve çekme teknikleriyle birlikte Bali Floral Yağı kullanılır.

BALİ MANDARA (DÖRT EL) MASAJI

Dört el masajı, iki terapistin senkronize el hareketleri ile uygulanır. Stresten arınmak ve kendini şımartmak isteyenler için özel bir masaj terapisidir.

THAI MASAJI

Vücudu, zihni ve ruhu dengelemek için yer minderinde yoga, streching ve baskı teknikleriyle uygulanan masajdır.

 SPOR MASAJI

Spor etkinlikleri öncesinde, kasları aktif hale getirmek, sonrasındaysa kasları rahatlatıp dinlendirmek amacıyla uygulanan, baskıları yoğun bir masajdır.

 LENF DRENAJ MASAJI

Vücuttaki lenf bezi bölgelerine uygulanan lenf drenaj masajıyla lenf dolaşımı harekete geçirilerek, vücutta toplanan ödem ve toksinlerin dışarı atılması ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi sağlanır.

ANTİ SELÜLİT MASAJI

Kür halinde uygulandığında selülitli bölgelerde gözle görülür azalma sağlayarak, bölgesel incelmeyi destekleyici etki yapar.

REFLOKSOLOJİ MASAJI

Refleksoloji bir tür denge masajıdır. Özel el teknikleri ile ayaklara uygulanan bu masajda amaç vücudun belli bölgelerinde bloke olmuş enerjiyi çözerek, fiziksel ve ruhsal iyileşmeyi sağlamaktadır.

 SICAK TAŞ MASAJI

Sıcak volkanik taşlarla vücutta bloke olmuş enerjiyi çözüp enerji akışını düzenleyen terapidir. Bu masaj özellikle stresin vücut üzerinde oluşturduğu olumsuzlukların giderilmesinde iyi sonuç verir.

 WOW ULTIMATE HAMAM

Geleneksel Türk Hamamı’nda keseyle başlayan terapi, cildi nemlendirme ve besleme özelliği yüksek aromatik losyonlarla taçlandırılıyor. (Kese + Köpük + Aromatik losyon uygulaması)

GELENEKSEL TÜRK HAMAMI

Hamam bölümünde, vücudu temizleyen, ferahlatan ve özel bitkisel sabunlarla yapılan kese masajı uygulamasıdır.

KÖPÜK MASAJI

Geleneksel Türk Hamamı’na özel bitkisel sabunlarla yapılan köpük masajı uygulamasıdır.

WOW Spa

WOW Spa

WOW Spa

WOW Spa