Giriş 12 August
Çıkış 13 August

WOW Airport Hotel İstanbul'a Hoş geldiniz

İstanbul'un dünyaya açılan kapısı

WOW Airport Hotel, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul Fuar Merkezi ve CNR Expo Center gibi ticaret ve fuar merkezleriyle yan yana, şehir merkezine ulaşımı sağlayan metro istasyonuna yürüme mesafesi ile eşsiz bir konumda yer alıyor.

İstanbul’un en büyük konaklamalı kongre merkezi olan WOW Kongre Merkezi'nin dört yıldızlı oteli WOW Airport Hotel konferans, kongre ve büyük davetler için konforlu ve seçenekli konaklama imkânı sunuyor.

Otelimiz konaklama hizmetinin yanı sıra kafe ve restoranları, eğlence seçenekleri, sağlık kulübü ve farklı ölçülerdeki toplantı salonları ile misafirlerinin konaklama, lezzet, eğlence ve davet ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabiliyor.

WOW Airport Hotel, İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ataköy Marina, Bakırköy Limanı gibi önemli deniz merkezlerinin yanı sıra otelimiz, Galleria, Marmara Forum, Mall of İstanbul, Capacity, Airport AVM, Flyinn AVM, Carousel, Star City ve A Plus Ataköy AVM gibi alışveriş merkezlerine birkaç dakika yakınlıkta bulunuyor.

Hem Türkiye’nin hem de İstanbul’un en canlı ticaret ve yaşam merkezlerinin odağında bulunan WOW Airport Hotel, konforu ve kalitesiyle siz değerli misafirlerini bekliyor.

Otel özellikleri

İstanbul’un en büyük konaklamalı kongre merkezi olan WOW Istanbul Hotels & Convention Center’ın 4 yıldızlı oteli WOW Airport Hotel, tüm ihtiyaçlar ve konfor düşünülerek özenle dekore edilmiş 360 standart odası ile hizmet veriyor.

WOW Airport Hotel kafe ve restoranları, eğlence seçenekleri, sağlık kulübü ve farklı ölçülerdeki toplantı salonları ile misafirlerinin konaklama, lezzet, eğlence ve davet ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabiliyor.

Standart Oda

The Lobby Bar & Cafe

Standart Oda

Choppers Point Istanbul

Sağlık Kulübü

Coffee Shop Restaurant

Konaklama

Standart Oda

İstanbul’un tüm merkezlerine bahçesi içerisinde bulunan metro ile ulaşım imkanı sunan WOW Airport Hotel , aile

İtibaren 42 € / gece
Rezervasyon Yap

Özel Teklifler

Görüşleriniz bizim için önemli

Learn More

WEB'E ÖZEL İNDİRİM!

WOW Airport Hotel

Web sayfamızdan yapacağınız rezervasyonlara özel fırsatları kaçırmayın. İndirim Fırsatı Avantajları : Özel fiyat ve fırsatlar