Slogan


 

    

WOW CONVENTION CENTER

Istanbul’un en büyük konaklamalı kongre merkezi WOW Convention Center’ın toplam 34 toplantı salonu, 8500 metrekare toplantı alanı ve 6500 kişi kapasitesi bulunuyor. İki bloktan oluşan WOW Convention Center’ın İstanbul’un en büyüğü unvanını taşıyan Safir Salonu, 3108 m2 kolonsuz alanı ile 4000 kişiye hizmet verebiliyor. A Blok’ta Safir Salonu ile birlikte kapasiteleri 225 ve 180 metrekare ölçülerinde, kendi fuayeleri bulunan, seperatörlerle 3’e bölünebilen Zirkon ve Oniks salonları yer alıyor. WOW Convention Center A Blok’ta 20 ile 52 metrekare büyüklüğünde 4 salon daha hizmet veriyor. 

WOW Convention Center B Blok’un 1200 metrekare alana, 1000 kişi kapasiteli, en büyük salonu Yakut, 3’e bölünebiliyor. Salonun en önemli özelliği olan açılır kapanır teleskopik tribün sistemi tüm toplantılara önemli bir operasyon kolaylığı sağlıyor. B Blok içinde bulunan diğer salonların büyüklükleri 70 ile 225 metrekare arasında değişiyor ve birçoğunda gün ışığı bulunuyor. B Blok’ya ayrıca dinlenme, çalışma ve toplantı odalarının bulunduğu bir VIP salonu yer alıyor. 

WOW Convention Center’la aynı alanda 4 yıldızlı WOW Airport Hotel ve 5 yıldızlı WOW Istanbul Hotel’in toplam 635 oda sayısı bulunuyor. İstanbul’daki en büyük yatak kapasitesine sahip tesis teknik altyapısı, kişiye-davete özel zengin mönü çeşitleri ve deneyimli ekibi ile konaklama, kongre, toplantı ve organizasyonlarda fark yaratıyor. 

 

                                               Mescomedia Internet
ANA SAYFA | KARİYER | SANAL TUR | FACTSHEET | ANKET

© WOW Hotels. All Rights Reserved.   Member of MNG Holding Co. Inc. © WOW Hotels. All Rights Reserved. Member of MNG Holding Co. Inc.